جدول شرح در متن تصویری رمزدار 05

جدول شرح در متن تصویری رمزدار 05 توسط تیم طراحان جدول سایت جدول یاب در تاریخ 05 تیر 1400 و با درجه سختی آسان طراحی شده است. چنانچه نسبت به این جدول نظر و یا انتقادی داشتید در قسمت دیدگاه آن را ثبت کنید. جدول یاب همواره پذیرای دیدگاه های شما عزیزان خواهد بود.
جدول شرح در متن تصویری همانند سایر جداول شرح در متن معمول طراحان جدول می باشد که بایستی پاسخ شرح هر جدول را باتوجه به فلش ها وارد کنید. در پایان با در کنار هم قرار دادن شماره خانه های رمز به پاسخ رمز این جدول خواهید رسید.

توضیحات جدول

استان اردبیل یکی از استان های ایران است که در شمال غربی این کشور در منطقه آذربایجان ایران واقع شده است. مساحت این استان ۱۷۹۵۳ کیلومتر مربع (حدوداً ۱٫۰۹ درصد از مساحت کل کشور) و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰ برابر یک میلیون و ۲۴۹ هزار نفر[۴] می‌باشد. مرکز این استان کلان شهر اردبیل است و بر طبق آخرین تقسیمات کشوری، شامل ۱۳ شهرستان، ۲۵ بخش، ۲۱ شهر و ۶۶ دهستان می‌شود.اردبیل ابتدا از توابع استان آذربایجان شرقی بود؛در ۲۲ دی سال ۱۳۷۱ لایحه استان شدن اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و این استان در ۲۳ فروردین سال ۱۳۷۲ پس از نزدیک به ۲۰ سال پیگیری مردم اردبیل، از استان آذربایجان شرقی جدا و به استانی مستقل تبدیل شد.

رمز جدول : یکی دیگر از شهرهای استان اردبیل

دیدگاه ها

به کیفیت جدول شرح در متن تصویری رمزدار 05 چه نمره ای می دهید؟
 • حمید سلیمانی:
  سلام خسته نباشید مثل همیشه عالی بود، سپاسگزارم
  7 ماه پیش2021-06-26 19:32:41

  پاسخ: با سلام و تشکر از همراهی تان
 • سکینه قبادپور:
  سلام خسته نباشیدمتشکرم
  7 ماه پیش2021-06-26 16:11:36

  پاسخ: با سلام و تشکر فراوان از همراهی تان
 • ناصر پودینه مقدم:
  سلام. نمین. سپاس.
  7 ماه پیش2021-06-26 15:22:02

  پاسخ: با سلام و تشکر فراوان از همراهی تان
 • حمیرا نجف نیا:
  با سلام و صبح بخیر ، عالی بود ، رمز : نمین ، ممنونم از زحماتتون ??????
  7 ماه پیش2021-06-26 14:33:34

  پاسخ: با سلام و تشکر فراوان از همراهی تان